(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 23-333-68 support@ua-cat.net

Увага! Наш регіональний представник знаходиться за адресою: м.Ананьїв, вул. Незалежності, 15а, магазин «Оргтехніка»
тел.: 067 265-10-74, 048 632-26-98, Миколай

Приводь друзів

та отримуй місяць швидкісного Інтернету у подарунок за кожного друга

В мене є друзі!

1 Гбіт/с за 500 грн!

Швидкісний інтернет на надзвичайній швидкості. Підключення від 1 гривні.

Умови акції

Інтернет в с.Михайлівка

на швидкості до 1 Гбіт/с

Підключитися?

Ми надаємо послуги доступу до мережі Інтернет для мешканців с.Михайлівка (Ананьївський район Одеської області) на швидкості до 1 Гбіт/с.
Підключення до мережі Інтернет відбувається за технологією GPONGPON (GigabitPON) – гігабітна пасивна оптична мережа, яка є найсучаснішим швидким та перспективним типом підключення для мешканців приватних будинків. При такому способі підключення оптоволоконний кабель доходить до будинку абонента, а в будинку встановлюється спеціальний пристрій — абонентський термінал ONU.

Тарифи

у с.Михайлівка


Оплата за телекомунікаційні послуги стягується рівними частинами кожної ночі о 3:00. Автоматичне відключення відбувається тоді, коли залишок на рахунку менше, ніж щоденний платіж, але Ви завжди можете зв’язатися з нашою технічною підтримкою та безкоштовно активувати доступ в мережу Інтернет у кредит.

У тарифах вказана швидкість завантаження до абонента (DL) та від абонента (UP).
Швидкості, які вказано, не є константами та можуть змінюватися у меньший бік в залежності від завантаження каналів зв’язку та серверів, які не входять до зони відповідальності компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».

Онлайн 50

грн.140/міс.
  • Оптоволокно
  • Технологія: GPON
  • DL/UP: 50 Мбіт/с
  • Симетрична швидкість
  • Більше аніж 160 каналів цифрового ТБ (OTT) від STARCARDS.TV
Підключитися?

Онлайн 100

грн.170/міс.
  • Оптоволокно
  • Технологія: GPON
  • DL/UP: 100 Мбіт/с
  • Симетрична швидкість
  • Більше аніж 160 каналів цифрового ТБ (OTT) від STARCARDS.TV
Перейти?

1 Гбіт/с за 500 грн. на місяць


Усі переваги швидкісного Інтернету від ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ» у найкрутішому нашому тарифі. Усе включено — Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с та більше 160 каналів OTT (IPTV) телебачення для комп’ютера, сучасного телевізора або приставки.

Підключення за 1 гривню!


Це не жарт! За умови підписання абонентом договору строком на 2 роки, підключення коштуватиме лише 1 грн.

За умовами акції «Приводь друзів» за кожного нового абонента-друга будуть нараховуватися 200 гривень на особистий рахунок абонента.

Додаткові послуги
Реєстрація білоїреальна статична зовнішня IP-адреса IP-адреси.15 грн./місяць
Перехід на інший тарифний план.0 грн.
Заморозка рахунку від 10 днів до 2 місяців.0 грн.
Виклик спеціалистів для усунення несправності, яка виникла з вини абонента.Несправності, які виникли з вини компанії, усуваються безкоштовно.80 грн.
+ налаштування роутеру30 грн.
Перепаювання/спайка/зварювання оптоволокна50 грн.
Заміна кабелю (кручена пара) по квартирі (без укладання).8 грн./м
Обтиснути конектор RJ-45 (8P8C)10 грн.
Свердління отвору Ø10 мм.20 грн.
Який з тарифів обрати?

Будь-який з наших тарифів надає Вам повноцінний доступ у Інтернет. Ви будете почувати себе комфортно у мережі на будь-якому з наших тарифів. Якщо у Вас один комп’ютер, який Ви використовуєте лише час від часу, то є сенс обрати тариф 50 Мбіт/с. Якщо ж Ви активно використовуєте Інтернет для роботи та на декількох пристроях, то для Вас зручнішим буде тариф на 100 Мбіт/с.

Власні мережі 10 Гбіт/с

Вистачить для всіх!

12 років

досвіду в телекомунікаціях

Більше 160 каналів

цифрового OTT-телебачення

i

Умови підключення:

У зонах покриття компанії вартість підключення становить 1200 гривень.
До кінця березня 2018 року діє акційна пропозиція — вартість підключення становить лише 800 гривень. Вартість підключення включає у себе оптоволоконну лінію до будинку, витратні матеріали та роботу наших спеціалістів.
Абонентський пристрій ONU надається в безстрокову оренду за 1 гривню на рік.

Строки підключення:

Підключення відбувається протягом місяця, але частіше вдається підключити абонента протягом тижня з моменту подачі заявки. Строки залежать від навантаження монтажних бригад та наявності технічної можливості підключення за адресою абонента.

Важливо:

У вартість підключення не входять оплата за перший місяць та вартість налаштування додаткових пристроїв у будинку абонента. Вартість налаштування додаткових пристроїв розраховується згідно з розцінками на додаткові послуги.

Акція «Приводь друзів»!

Увага! Безстрокова акція для абонентів тарифних планів «Онлайн 50» та «Онлайн 100». Абонентам тарифу «1 Гбіт/с» нараховуються 200 бонусних гривень на рахунок.

Якщо при новому підключенні хтось повідомляє Ваші П.І.Б. та адресу, то Ви отримуєте бонус в розмірі вартості обраного Вами тарифу на свій особистий рахунок. Під «новим» мається на увазі підключення за адресою, де до цього ми не надавали послуги доступу в Інтернет. Можна приводити до нас друзів звідусіль, де є покриття компанії (тобто акція діє навіть тоді, коли, наприклад, абонент з Троїцького приводить до нас друга з Ананьїва).

Кількість бонусів не обмежена! Бонус надається тільки у разі, якщо новий абонент (фізична особа) вказує дані свого друга, який вже є діючим абонентом мережі ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».
Зарахування бонусу відбувається протягом одного дня.