(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 23-333-68 support@ua-cat.net

Інтернет в Дальнику

на швидкості до 100 МБіт/с

Приводь друзів

та отримуй місяць швидкісного Інтернету у подарунок за кожного друга

Увага! Зміна тарифів з 1 лютого 2019 року!

З 1 лютого 2019 року ми змінюємо тарифи в Дальнику.

Ми вводимо нові тарифи:
Простір 10 (10 Мбіт/с) за 140 гривень на місяць
Простір 100+ (100 Мбіт/с) за 200 гривень на місяць
Простір 300¹ (300 Мбіт/с) за 300 гривень на місяць
¹ Тариф Простір 300 доступний лише для абонентів, які підключені за технологією GPON

У той же час з 1 лютого 2019 року припиняють свою дію низка старих тарифів (Дальник 10, Дальник 15, Дальник 30, Дальник 45, Дальник 60, Дальник 100, Дальник 100 акційний). Усі абоненти будуть автоматично переведені на нові тарифи протягом 1 лютого.

Зміна тарифів пов’язана з багатьма факторами — зростає мінімальна зарплата, росте собівартість послуг через підвищення вартості електроенергії, через підвищення вартості обладнання, палива та інших складових собівартості послуг.

Сподіваємося на розуміння та подальшу співпрацю.

Ми надаємо послуги доступу до мережі Інтернет для мешканців Дальника на швидкості до 100 МБіт/с.
Підключення до мережі Інтернет відбувається за технологією GPONGPON (GigabitPON) – гігабітна пасивна оптична мережа, яка є найсучаснішим швидким та перспективним типом підключення для мешканців приватних будинків. При такому способі підключення оптоволоконний кабель доходить до будинку абонента, а в будинку встановлюється спеціальний пристрій – абонентський термінал ONU.

Тарифи

в c.Дальник


Оплата за телекомунікаційні послуги стягується рівними частинами кожної ночі о 3:00. Автоматичне відключення відбувається тоді, коли залишок на рахунку менше, ніж щоденний платіж, але Ви завжди можете зв’язатися з нашою технічною підтримкою та безкоштовно активувати доступ в мережу Інтернет у кредит.

У тарифах вказана швидкість завантаження до абонента (DL) та від абонента (UP).
Швидкості, які вказано, не є константами та можуть змінюватися у меньший бік в залежності від завантаження каналів зв’язку та серверів, які не входять до зони відповідальності компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».

Додаткові послуги
Реєстрація білоїреальна статична зовнішня IP-адреса IP-адреси.15 грн./місяць
Перехід на інший тарифний план.0 грн.
Заморозка рахунку від 10 днів до 2 місяців.0 грн.
Виклик спеціалистів для усунення несправності, яка виникла з вини абонента.Несправності, які виникли з вини компанії, усуваються безкоштовно.80 грн.
+ налаштування роутеру30 грн.
Перепаювання/спайка/зварювання оптоволокна50 грн.
Заміна кабелю (кручена пара) по квартирі (без укладання).8 грн./м
Обтиснути конектор RJ-45 (8P8C)10 грн.
Свердління отвору Ø10 мм.20 грн.

Власні мережі 10 Гбіт/с

Вистачить для всіх!

12 років

досвіду в телекомунікаціях

Більше 160 каналів

цифрового OTT-телебачення

i

Умови підключення:

У зонах покриття компанії вартість підключення становить 1200 гривень.
Зараз діє акційна пропозиція — вартість підключення становить лише 900 гривень.
Але з жовтня 2019 року в нас діє акційна пропозиція — підключення коштує всього 1 гривню за умови внесення 500 гривен на особовий рахунок абонента.

Абонентський пристрій ONU надається в безстрокову оренду за 1 гривню на рік.

Строки підключення:

Підключення відбувається протягом місяця, але частіше вдається підключити абонента протягом тижня з моменту подачі заявки. Строки залежать від навантаження монтажних бригад та наявності технічної можливості підключення за адресою абонента.

Важливо:

У вартість підключення не входять оплата за перший місяць та вартість налаштування додаткових пристроїв у будинку абонента. Вартість налаштування додаткових пристроїв розраховується згідно з розцінками на додаткові послуги.

Акція «Приводь друзів»!

Увага! Безстрокова акція для усіх абонентів!

Якщо при новому підключенні хтось повідомляє Ваші П.І.Б. та адресу, то Ви отримуєте бонус в розмірі вартості обраного Вами тарифу на свій особистий рахунок. Під «новим» мається на увазі підключення за адресою, де до цього ми не надавали послуги доступу в Інтернет. Можна приводити до нас друзів звідусіль, де є покриття компанії (тобто акція діє навіть тоді, коли, наприклад, абонент з Дальника приводить до нас друга з Теплодара).

Кількість бонусів не обмежена! Бонус надається тільки у разі, якщо новий абонент (фізична особа) вказує дані свого друга, який вже є діючим абонентом мережі ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».
Зарахування бонусу відбувається протягом одного дня.