(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 23-333-68 support@ua-cat.net

Увага! Наш регіональний представник знаходиться за адресою: м.Ананьїв, вул. Незалежності, 15а, магазин «Оргтехніка»
тел.: 067 265-10-74, 048 632-26-98, Миколай

Приводь друзів

та отримуй місяць швидкісного Інтернету у подарунок за кожного друга

1 Гбіт/с за 500 грн!

Швидкісний інтернет на надзвичайній швидкості. Підключення від 1 гривні.

НОВІ ДРУЗІ

Наш Інтернет тепер і в м.Ананьїв, с.Троїцьке, с.В.Василівка, с.Великобоярка, с.Жеребкове, с.Кохівка, с.М.Василівка, с.Михайлівка, с.Шайтанка та с.Шелехове

Ми надаємо послуги доступу до мережі Інтернет для мешканців м.Ананьїв, с.Троїцьке, с.В.Василівка, с.Великобоярка, с.Жеребкове, с.Кохівка, с.М.Василівка, с.Михайлівка, с.Шайтанка та с.Шелехове (Ананьївський та Любашівський райони Одеської області) на швидкості до 1 Гбіт/с.
Підключення до мережі Інтернет відбувається за технологією GPONGPON (GigabitPON) – гігабітна пасивна оптична мережа, яка є найсучаснішим швидким та перспективним типом підключення для мешканців приватних будинків. При такому способі підключення оптоволоконний кабель доходить до будинку абонента, а в будинку встановлюється спеціальний пристрій – абонентський термінал ONU.

Тарифи

Оплата за телекомунікаційні послуги стягується рівними частинами кожної ночі о 3:00. Автоматичне відключення відбувається тоді, коли залишок на рахунку менше, ніж щоденний платіж, але Ви завжди можете зв’язатися з нашою технічною підтримкою та безкоштовно активувати доступ в мережу Інтернет у кредит.

У тарифах вказана швидкість завантаження до абонента (DL) та від абонента (UP).
Швидкості, які вказано, не є константами та можуть змінюватися у меньший бік в залежності від завантаження каналів зв’язку та серверів, які не входять до зони відповідальності компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».

1 Гбіт/с за 500 грн. на місяць


Усі переваги швидкісного Інтернету від ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ» у найкрутішому нашому тарифі. Усе включено — Інтернет на швидкості до 1 Гбіт/с та більше 160 каналів OTT (IPTV) телебачення для комп’ютера, сучасного телевізора або приставки.

Підключення за 1 гривню!


Це не жарт! За умови підписання абонентом договору строком на 2 роки, підключення коштуватиме лише 1 грн.

За умовами акції «Приводь друзів» за кожного нового абонента-друга будуть нараховуватися 200 гривень на особистий рахунок абонента.

Додаткові послуги
Реєстрація білоїреальна статична зовнішня IP-адреса IP-адреси.15 грн./місяць
Перехід на інший тарифний план.0 грн.
Заморозка рахунку від 10 днів до 2 місяців.0 грн.
Виклик спеціалистів для усунення несправності, яка виникла з вини абонента.Несправності, які виникли з вини компанії, усуваються безкоштовно.80 грн.
+ налаштування роутеру30 грн.
Перепаювання/спайка/зварювання оптоволокна50 грн.
Заміна кабелю (кручена пара) по квартирі (без укладання).8 грн./м
Обтиснути конектор RJ-45 (8P8C)10 грн.
Свердління отвору Ø10 мм.20 грн.
Який з тарифів обрати?

Будь-який з наших тарифів надає Вам повноцінний доступ у Інтернет. Ви будете почувати себе комфортно у мережі на будь-якому з наших тарифів. Якщо у Вас один комп’ютер, який Ви використовуєте лише час від часу, то є сенс обрати тариф 50 Мбіт/с. Якщо ж Ви активно використовуєте Інтернет для роботи та на декількох пристроях, то для Вас зручнішим буде тариф на 100 Мбіт/с.

Власні мережі 10 Гбіт/с

Вистачить для всіх!

12 років

досвіду в телекомунікаціях

Більше 160 каналів

цифрового OTT-телебачення

i

Умови підключення:

У зонах покриття компанії вартість підключення становить 1200 гривень.
До кінця березня 2018 року діє акційна пропозиція — вартість підключення становить лише 800 гривень. Вартість підключення включає у себе оптоволоконну лінію до будинку, витратні матеріали та роботу наших спеціалістів.
Абонентський пристрій ONU надається в безстрокову оренду за 1 гривню на рік.

Строки підключення:

Підключення відбувається протягом місяця, але частіше вдається підключити абонента протягом тижня з моменту подачі заявки. Строки залежать від навантаження монтажних бригад та наявності технічної можливості підключення за адресою абонента.

Важливо:

У вартість підключення не входять оплата за перший місяць та вартість налаштування додаткових пристроїв у будинку абонента. Вартість налаштування додаткових пристроїв розраховується згідно з розцінками на додаткові послуги.

Акція «Приводь друзів»!

Увага! Безстрокова акція для абонентів тарифних планів «Онлайн 50» та «Онлайн 100». Абонентам тарифу «1 Гбіт/с» нараховуються 200 бонусних гривень на рахунок.

Якщо при новому підключенні хтось повідомляє Ваші П.І.Б. та адресу, то Ви отримуєте бонус в розмірі вартості обраного Вами тарифу на свій особистий рахунок. Під «новим» мається на увазі підключення за адресою, де до цього ми не надавали послуги доступу в Інтернет. Можна приводити до нас друзів звідусіль, де є покриття компанії (тобто акція діє навіть тоді, коли, наприклад, абонент з Троїцького приводить до нас друга з Ананьїва).

Кількість бонусів не обмежена! Бонус надається тільки у разі, якщо новий абонент (фізична особа) вказує дані свого друга, який вже є діючим абонентом мережі ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».
Зарахування бонусу відбувається протягом одного дня.