(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 13-333-68 support@ua-cat.net
Выбрать страницу

Бонуси передплати

Всім приватним абонентам ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ» доступна можливість отримати бонуси передплатиг: оплачуючи послуги компанії на 1000 гривень та більше, Ви отримуєте +10% від суми платежу бонусів на свій рахунок; оплачуючи послуги компанії на 2000 гривень та більше, Ви отримуєте +20% від суми платежу бонусами на свій рахунок.


Жодних додаткових умов, одні плюси!

«Приводь друзів!»

Якщо під час новго* підключення хтось повідомляє Ваші П.І.Б. та адресу, то Ви отримуєте бонус у розмірі місячної вартості послуг Інтернету на свій особовий рахунок у компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».


Кількість бонусів не обмежена! Бонус надається лише у випадку, якщо новий абонент (фізична особа) вказує дані свого друга, який вже є абонентом мережі ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».
Зарахування бонусу відбувається протягом дня.


*Під «новим» мається на увазі підключення за абонента, який раніше не користивувася послугами компанії, за адресою, де до цього нами не надавалися послуги Інтернету.

Заморозка рахунка

Ви від’їзджаєте чи плануєте довгий час не користуватися послугою доступу до Інтернету? Тоді Вам сподобається безкоштовна послуга «Заморозка рахунку». Ми за те, щоб Ви не витрачали гроші на телекомунікаційні послуги, які не можете отримати. Їдучи у відпустку або тривале відрядження, повідомте нам про бажання скористатися послугою, і протягом якихось кількох хвилин ми заморозимо Ваш рахунок.


Для заморожування/розморожування рахунку достатньо телефонного дзвінка.


Мінімальний термін «Заморозки рахунку» – 10 діб, на менший термін послуга не надається. Максимальний сумарний термін послуг «Заморозки рахунку», що надаються абоненту, на рік має не перевищувати 60 діб.