(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 13-333-68 support@ua-cat.net
Выбрать страницу

Інтернет в Граденицях

на швидкості до 100 Мбіт/с

Мы предоставляем услугу доступа в Интернет для жителей Градениц на скорости до 100 Мбит/с.
Подключение к сети Интернет производится по технологии GPONGPON (GigabitPON) – пассивная оптическая сеть – самой быстрой, современной и надёжной для жителей частных домов. При таком виде подключения оптоволоконный кабель доходит до дома абонента, а в доме устанавливается специальное устройство — абонентский терминал ONU.

Оплата за телекомунікаційні послуги стягується рівними частинами щодня о 00:00. Відключення відбувається в день, коли залишок на рахунку менший, ніж щоденний платіж, але Ви завжди можете до півночі зателефонувати до служби техпідтримки, щоб активувати доступ до Інтернету (безкоштовно). Оплата за додаткові послуги стягується незалежно від того, чи є залишок коштів на рахунку.

У тарифах вказані швидкості завантаження до абонента (DL) та від абонента (UP). Зазначені швидкості не є константами, і можуть змінюватися в меншу сторону в залежності від ступеня завантаження каналів зв’язку та серверів, що не входять до зони відповідальності компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».

Умови підключення:

В зонах покриття компанії підключення коштує всього 1 гривню. Абонентський пристрій ONU надається у безстрокову оренду за 1 гривню на рік.

Термін підключення:

Підключення здійснюється протягом двох тижнів, термін залежать від завантаженості монтажних бригад та наявності технічної можливості підключення за адресою абонента.

Важливо:

Роутер не входить у вартість підключення та купується абонентом окремо.