(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 13-333-68 support@ua-cat.net
Выбрать страницу

Интернет в Теплодаре

Мы были первыми в Теплодаре и остаёмся лучшими

Ми надаємо доступ до мережі Інтернет для мешканців м. Теплодар ще з 2014 року. Для абонентів багатоквартирних будинків та приватного сектора доступні швидкості до 1 Гбіт/с.

Підключення до мережі Інтернет виконується за технологіями Ethernet, FTTBFTTH (Fiber to the building) – оптоволокно в багатоквартирний будинок и GPONGPON – гігабітна пассивна оптична мережа.

Тарифы

в г.Теплодар


Вказані тарифи діють з 1 лютого 2022

Оплата за телекомунікаційні послуги стягується рівними частинами щодня о 23:00. Відключення відбувається в день, коли залишок на рахунку менший, ніж щоденний платіж, але Ви завжди можете до півночі зателефонувати до нашої служби техпідтримки, щоб активувати доступ до Інтернету (безкоштовно).

У таблиці вказані швидкості завантаження до абонента (DL) та від абонента (UP). Зазначені швидкості не є константами, і можуть змінюватися в меншу сторону залежно від ступеня завантаження каналів зв’язку та серверів, що не входять до зони відповідальності компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».

i

Умови підключення:

У Теплодарі підключення коштує лише 1 гривню! Виклик спеціалістів сплачується окремо, також до вартості підключення не входить кабель по квартирі

Термін підключення:

У м.Теплодар підключення виконується протягом трьох робочих діб. Але ми завжди намагаємося надати доступ до якісного інтернету нашим абонентам якомога швидше.

Чому підключення GPON актуальне саме зараз?

 

Підключення за технологією оптика у будинок дозволяє користуватися інтернетом навіть за умов відключення електроенергії. Якщо ви забезпечите живлення для пон-терміналу та роутеру у своєму будинку, то ваше комфортне користування інтернетом не буде залежати від центрального електропостачання. Для цього необхідно організувати живлення для обладнання — роутера та пон-термінала.

Відсутність проміжних енергозалежних телекомунікаційних вузлів робить швидкість вашого інтернету суттєво вищою. Користуватися мережею максимально комфортно

i

Гігабітний інтернет у багатоквартиних будинках у Теплодарі:

Здійснити підключення за технологією G-PON у Теплодарі можна за 1000 гривень! Технологія оптика у будинок доступна для мешканців Теплодара та дозволяє підключити швидкість 1 Гбіт (за умови, що ваш роутер підтримує порти 1 Гбіт)

Тарифы

в частном секторе


Вказані тарифи діють з 1 серпня 2022

Оплата за телекомунікаційні послуги стягується рівними частинами щодня о 23:00. Відключення відбувається в день, коли залишок на рахунку менший, ніж щоденний платіж, але Ви завжди можете до півночі зателефонувати до нашої служби техпідтримки, щоб активувати доступ до Інтернету (безкоштовно).

Зазначені швидкості не є константами, і можуть змінюватися в меншу сторону в залежності від ступеня завантаження каналів зв’язку та серверів, що не входять до зони відповідальності компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».

Умови підключення в приватному секторі м Теплодар — дачні кооперативи та ЖК «Вишневий Сад»

Підключення інтрнету у приватному секторі 1500 гривень та абоненська плата за Перший місяць

Терміни підключення:

Підключення виконується протягом тижня в зонах покриття компанії.

Супершвидкість

Обираючи тариф зі швидкістю до 1 Гбіт/с, переконайтеся що технічні можливості вашого обладнання відповідають потребам і зможуть забезпечити Вас супершвидкістю