(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 13-333-68 support@ua-cat.net
Выбрать страницу

Приводь друзів

та отримуй місяць наших послуг у подарунок за кожного друга

Інтернет у Куяльнику

на швидкості до 1 Гбіт/с

Ми надаємо послуги доступу до мережі Інтернет та кабельного телебачення для мешканців Подільська та Куяльника на швидкості до 1 Гбіт/с.
Підключення до мережі Інтернет відбувається за технологією GPONGPON (GigabitPON) – гігабітна пасивна оптична мережа, яка є найсучаснішим швидким та перспективним типом підключення для мешканців приватних будинків. При такому способі підключення оптоволоконний кабель доходить до будинку абонента, а в будинку встановлюється спеціальний пристрій — абонентський термінал ONU.

Тарифи

у приватному секторі


Підключення абонента здійснюється оптичним кабелем з найближчої точки підключення, яка розташована на електричній опорі.

i

Умови підключення у приватних будинках м.Подільськ, с.Куяльник, с.Малий Куяльник та с.Вестерничани

Вартість підключення становить 1 гривню за умови підписання відповідного договору та сплати абонентського платежу не менше ніж за 1 місяць.
В підключення входить:
— Оптичний кабель з усіма необхідними витратними матеріалами та необхідними елементами для кріплення.
— Налаштування компьютеру/наявного роутеру.

Налаштування нового роутеру, додаткове переналаштування наявного роутеру, додаткові налаштування компьютеру або інших Smart-пристроїв сплачуються окремо.

Строки підключення:

Підключення відбувається протягом тижня, але частіше вдається підключити абонента протягом кількох днів з моменту подачі заявки. Строки залежать від навантаження монтажних бригад та наявності технічної можливості підключення за адресою абонента.

Важливо:

У вартість підключення не входять оплата за перший місяць та вартість налаштування додаткових пристроїв у будинку абонента. Вартість налаштування додаткових пристроїв розраховується згідно з розцінками на додаткові послуги.

Акція «Приводь друзів»!

Увага! Безстрокова акція для абонентів тарифних планів «Онлайн 50» та «Онлайн 100».

Якщо при новому підключенні хтось повідомляє Ваші П.І.Б. та адресу, то Ви отримуєте бонус в розмірі вартості обраного Вами тарифу на свій особистий рахунок. Під «новим» мається на увазі підключення за адресою, де до цього ми не надавали послуги доступу в Інтернет. Можна приводити до нас друзів звідусіль, де є покриття компанії (тобто акція діє навіть тоді, коли, наприклад, абонент з Подільська приводить до нас друга з Ананьїва).

Кількість бонусів не обмежена! Бонус надається тільки у разі, якщо новий абонент (фізична особа) вказує дані свого друга, який вже є діючим абонентом мережі ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».
Зарахування бонусу відбувається протягом одного дня.