(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 13-333-68 support@ua-cat.net
Выбрать страницу

Підключяємо інтернет для бізнесу швидко, якісно та професійно. Лише оптична лінія та краще обладнання. Підключення здійснюється по всій териториії покриття мережі в населених пунктах, де є можливість долучитися до Кетнет Телеком, та за їх межами.

Компанія «Кетнет Телеком» пропонує інтернет для бізнесу, який повністю задовільнить вимоги бізнес-користувача. Ми гарантуємо високу швидкість та високу пропускну здатність. Істотним плюсом оптоволоконної мережі, яку ми пропонуємо  нашим клієнтам, є можливість з’єднання об’єктів максимально віддалених один від одного. Це особливо важливо для корпоративних клієнтів.

Наші фахівці гарантують вам професійне підключення та обслуговування мережі. Крім того, багаторічний досвід у проектуванні та введені в експлуатацію систем відеоспостереження, дозволяє рекомендувати кожному нашому бізнес-клієнту встановлення системи спостереження на территорії вашого об’єкту.

Вартість підключення розраховується індивідуально, та залежить від важкості в кожному конкретному випадку. Щоб уточнити можливість підключення, зв’яжіться з нами.