(093) 13-333-68, (098) 13-333-68, (099) 13-333-68 support@ua-cat.net
Выбрать страницу

Інтернет у Розселенці

на швидкості до 1 Гбит/с

Ми надаємо послугу доступу до Інтернету для мешканців Розселенця на швидкості до 100 Мбіт/с.

Підключення до мережі Інтернет здійснюється за технологією GPON – найшвидшою, найсучаснішою та надійнішою для мешканців приватних будинків. При такому підключенні оптоволоконний кабель заходить до будинку абонента, а в приміщенні встановлюється спеціальний пристрій — абонентський термінал ONU.

Вказані тарифи діють з 1 серпня 2022

Оплата за телекомунікаційні послуги стягується рівними частинами щодня о 00:00. Відключення відбувається в день, коли залишок на рахунку менший, ніж щоденний платіж, але Ви завжди можете до півночі зателефонувати до служби техпідтримки, щоб активувати доступ до Інтернету (безкоштовно). Оплата за додаткові послуги стягується незалежно від того, чи є залишок коштів на рахунку.

У тарифах вказані швидкості завантаження до абонента (DL) та від абонента (UP). Зазначені швидкості не є константами, і можуть змінюватися в меншу сторону в залежності від ступеня завантаження каналів зв’язку та серверів, що не входять до зони відповідальності компанії ТОВ «КЕТНЕТ ТЕЛЕКОМ».

i

Умови підключення:

В зонах покриття компанії підключення коштує 1500 гривень.

Термін підключення:

Підключення здійснюється протягом двох тижнів, термін залежать від завантаженості монтажних бригад та наявності технічної можливості підключення за адресою абонента.

Важливо:

Роутер не входить у вартість підключення та купується абонентом окремо.

Супершвидкість

Обираючи тариф зі швидкістю до 1 Гбіт/с, переконайтеся що технічні можливості вашого обладнання відповідають потребам і зможуть забезпечити Вас супершвидкістю